Кошик
20 відгуків
ПП ПромАгро Ойл

Масла для автоматичних коробок передач і гідропідсилювачів

Масла для автоматичних коробок передач і гідропідсилювачів

ОЕМ — це оригінальні мастильні матеріали, які випускаються під брендами автовиробників,
наприклад, моторні масла Ford,GM, Toyota, Nissan, Honda і т. д. Безпосереднім виробником цих олій може бути будь-відомий виробник мастильних матеріалів. Основним є те, що виробник автомобіля НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЄ саме його для застосування в автомобілях свого виробництва. Це масло використовують авторизовані автодилери при проведенні планового технічного обслуговування. Застосування оригінального масла часто є умовою збереження гарантії на автомобіль.
ОЕМ-масла мають ті ж характеристики і допуски, що і багатоплатформений масляні бренди, але з різницею в ціні і нанесенням логотипу автовиробника на упаковку.

RAVENOL предлагает широкий спектр смазочных материалов, которые являются альтернативой жидкостям ОЕМ.
Одна жидкость RAVENOL способна перекрыть потребности в такого типа жидкости на большинство автомобильных брендов. Они отличаются стабильностью эксплуатационных характеристик, улучшенными рабочими показателями и  высокой степенью защиты, помогут вам сэкономить топливо, уберечь двигатель от преждевременного износа, эффективно очистить его и снизить количество вредных выбросов и, конечно, значительно снизить экономические расходы на СТО, а в магазине – сэкономить место на торговой полке.
Завдяки масел RAVENOL двигун прослужить довше!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
 • 17
Фільтри
Контакти
 • Телефон:
  +380 (67) 535-31-00
  +380 (66) 761-16-83
  +380 (56) 790-44-32, тел/факс
 • Контактна особа:
  Юрий
 • Адреса:
  ул.Энергетическая, 16, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000, Україна
 • Email:
  paoilua@gmail.com
Мапа